Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające   —        Gdańsk  —       90 zl          —   tel 691-766-476  —

Każda osoba ucząc się nowych umiejętności potrzebuje różnego czasu na ich kompletne opanowanie. Z tego względu oferujemy skorzystanie z jazd dodatkowych. Są one wybierane m.in. przez kursantów, którzy właśnie ukończyli kurs prawa jazdy, ale nie czują się jeszcze pewnie za kierownicą. Ponadto naszą ofertę polecamy osobom, które mają za sobą kilka nieudanych podejść do egzaminów. Z pomocą naszych instruktorów możesz dostrzec swoje stale powtarzane błędy i opanować umiejętności, które umożliwią Ci zdobyć prawo jazdy.

Jednak jazdy dodatkowe nie są przeznaczone wyłącznie dla osób przed egzaminem na prawo jazdy. Jazdy doszkalające polecamy także tym, którzy przez długi czas nie jeździli samochodem i chcą wrócić do tej czynności. Po długiej przerwie od prowadzenia pojazdu, kierowcy mogą potrzebować wsparcia w odświeżeniu swojej wiedzy i umiejętności.

Podnoszenie swoich umiejętności podczas jazd doszkalających w Gdańsku to najlepsza decyzja ze względu na stałą obecność doświadczonego instruktora i możliwość skorzystania z jego wiedzy. Jazdy dodatkowe prowadzone są m.in. przez instruktora z uprawnieniami egzaminatora.

samochód szkoleniowy

Jazdy dodatkowe na ulicach Gdańska               

Jazdy doszkalające odbywają się na tych samych samochodach co jazdy podczas kursu. Są to też takie same pojazdy, w jakich zdaje się egzamin państwowy.

Dodatkowe jazdy, dodatkowe umiejętności

Zapraszamy na jazdy dodatkowe kursantów wszystkich szkoły nauki jazdy, którzy chcą poćwiczyć przed egzaminem, jak również kierowców, którzy swoje prawo jazdy zdobyli kilka lat temu jednak długotrwała przerwa od prowadzenia samochodu pozbawiła ich dawnej pewności swoich umiejętności.

Już godzina jazd doszkalających w naszej szkole w Gdańsku może być bardzo efektywnym czasem i korzystnie wpłynąć na poziom Twoim umiejętności. Godzina jazd dodatkowych to koszt 90 zł (dla kursantów).